טירת דה האר ופולנדם


ארנון - סיורים, טיולים והסעות בהולנד - הדרכה בעברית

טירת דה-האר ופולנדם

אמסטרדם-טירת דה האר-חוות גבינות-פולנדם-אמסטרדם

€60 לאדם

טירת דה האר - Kasteel de Haar

הטירה הגדולה, היפה והמפוארת בהולנד. נבנתה ותוכננה ע"י ארכיטקט הולנדי מפורסם Pierre Cuypers על חורבות טירה ישנה מהמאה ה 13. הטירה המחודשת נבנתה עבור משפחת הברון  Etienne van Zuylen בין השנים 1892 - 1912. הכסף לבניית הטירה הגיע מנישואי הברון לעלמה הפריזאית הלנה דה רוטשילד. הלנה דאגה שבעיצוב הטירה יוכנסו מוטיבים יהודיים והתעקשה על כך שחדרה שלה יעוצב ע"י ארכיטקט צרפתי בסגנון פריזאי.

שימו לב! - הכניסה לטירה בתשלום. לא כל המטיילים מעוניינים להיכנס לסיור בטירה, חלקם מסתפקים בביקור בגנים סביבה ולכן -  התשלום לטיול לא כולל דמי כניסה.

מטירת דה האר נמשיך לפולנדם (וולנדם Volendam) - בדרך נעבור בחוות גבינות בה יוסבר תהליך ייצורן. לאחר ההסבר, טעימות של מבחר גבינות ומי שירצה, מוזמן גם לקנות במקום.

פולנדם היתה בעבר כפר דייגים קטן על גדות ים הדרום - Zuiderzee. היום זו עיירה עם נמל יפה, ציורי ותיירותי בו אפשר לאכול ולבלות. רחוב הנמל נמצא על סוללה (דייק Dijk) השומרת שמי האגם, לא יחדרו ויציפו את בתי העיירה.


מפולנדם נחזור לאמסטרדם.

טבלת מחירים 2022.docx

ארנון אבן-צור, תושב הולנד משנת 1990, מתכנן ומבצע סיורים וטיולים מודרכים הסעות/העברות, בהתאמה אישית ליחידים, קבוצות ומשפחות.

סיורים רגליים (בערים) או טיולים ברכב ממוזג המתאים ל- 8 אנשים.


על פי תיאום מראש, ישנה אפשרות להסעה בין שדה התעופה סכיפהול ואמסטרדם או סביבתה הקרובה.